Michał Karbownik na celowniku wielkiego klubu!

Pandemia na pewno wpłynie na rynek transferowy w Europie, ale trudno oczekiwać aby Michał Karbownik został w polskiej lidze. Młody obrońca budzi zainteresowanie całej Europy, a teraz do wyścigu włączył się Tottenham Hotspur. 

Koguty trwający sezon mają rozczarowujący, ale to ciągle czołowy klub kontynentu, w zeszłym sezonie Spurs dotarli do finału Ligi Mistrzów i co roku liczą się w walce o podium najsilniejszej ligi świata. Zespół znany jest z dawania szansy młodym piłkarzom, rozwijając talenty Harry’ego Kane’a, Dele Allego, Christiana Eriksena i wielu innych. W klubie z Tottenam Stadium poszukiwany jest lewy obrońca, bowiem Ben Davies nie spełnia oczekiwań, Danny Rose został wypchnięty na wypożyczenie do Newcastle, a Ryan Sessegnon, wielki talent kupiony z Fulham szykowany jest do gry na skrzydle. Obecnie z konieczności na lewej stronie ustawiany jest młody stoper Tanganga.

„The Mirror” twierdzi, że zespół prowadzony przez Jose Mourinho może za młodego Polaka dac aż 10 milionów funtów, byłby to zdecydowany rekord Ekstraklasy. Konkurencja na rynku jest spora, bowiem piłkarzem interesują się również Sevilla i Betis.