Messi trenował z mocno opuchniętą kostką. „AS” opublikował zdjęcie

Reprezentacja Argentyny rozpocznie dziś swój pierwszy mecz na mundialu w Katarze. „Albicelestes” zagrają już o 11:00 z Arabią Saudyjską. Przed spotkaniem rosną obawy o zdrowie Leo Messiego, który ostatnie dwa treningi ćwiczył indywidualnie. Dziś „AS” opublikował zdjęcie spuchniętej kostki 35-latka. 

Argentyna znajduje się w świetnej formie i jest jednym z faworytów do wygrania mistrzostw świata w Katarze. Messi, który jest kapitanem i liderem kadry, także jest w świetnej dyspozycji. Nasi grupowi rywale drżą jednak o jego zdrowie.

Spuchnięta kostka

Obawy zaczęły narastać w ciągu ostatnich dni. Messi opuścił dwa drużynowe treningi. Zamiast tego ćwiczył indywidualnie. Jak sam jednak zaznaczył na konferencji – wszystko jest w porządku. Odpuszczenie treningów drużynowych wiązało się z lekkim urazem, którego piłkarz PSG doznał w meczu ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi.

Trenowałem osobno, ponieważ miałem stłuczenie. To było jedynie zapobiegawcze, nic niezwykłego się nie wydarzyło – stwierdził kapitan „Albicelestes”. 

I prawdopodobnie słowa Messiego powinny uspokoić kibiców. Hiszpański „AS” zasiał jednak ponownie ziarno niepokoju, publikując zdjęcie opuchniętej kostki 35-latka. Na razie nie wiemy natomiast, jak faktycznie poważny jest uraz lidera Argentyny.

Brak opisu.
fot. AS