Media wieszczą wielki transfer Roberta Lewandowskiego. Polak głównym celem w 2024 roku

Robert Lewandowski będzie bohaterem jednego z transferów do Arabii Saudyjskiej? Takie informacje przekazuje dziennikarz Ben Jacobs. Z jego informacji wynika, że Polak w 2024 roku będzie celem Al-Hilal. 

W letnim okienku transferowym do Arabii Saudyjskiej przeszło wielu znakomitych zawodników. Dzięki olbrzymim pokładom finansowym do tamtejszych klubów dołączyli już między innymi: Karim Benzema, N’Golo Kante, Roberto Firmino czy Marcelo Brozović. Wcześniej na Bliski Wschód zawędrował także Cristiano Ronaldo, który niejako zapoczątkował trend transferów w tym kierunku.

Lewandowski bohaterem transferu?

Według wielu dziennikarzy Arabia Saudyjska planuje w kolejnych latach coraz większe transfery i popularyzację swojej ligi na świecie. Ben Jacobs informuje, że do 2030 roku Ministerstwo Sportu ma zainwestować aż 20 miliardów euro w piłkę nożną. W tym roku zamierzają jeszcze sprowadzić między innymi Neymara oraz Lukę Modricia. Często pojawiają się także plotki o Kylianie Mbappe.

Ten sam dziennikarz przekazał, że Saudyjczycy wyznaczyli również cel na 2024 roku. Ma nim być sprowadzenie… Roberta Lewandowskiego do Al-Hilal. Jednocześnie Jacobs dodaje, że Polak nie jest na razie zainteresowany takim transferem. Jego priorytetem jest jak na razie pozostanie w Barcelonie.