Mateusz Klich liczy na powrót do reprezentacji. „Mam nadzieję, że nowy trener nie obrazi się na mnie tak jak poprzedni”

 

Mateusz Klich w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty wypowiedział się na temat dalszej gry w reprezentacji Polski. Pomocnik DC United chciałby wrócić do kadry. Były piłkarz Leeds United liczy na powołanie od Fernando Santosa.

Klich chce grać w reprezentacji

Już w najbliższy piątek Fernando Santos ogłosi swoje decyzje kadrowe dotyczące zgrupowania reprezentacji Polski. Portugalczyk zdradzi nazwiska powołanych na mecze z Czechami i Albanią.

Jan Bednarek wraca na dobre tory! „Fani doceniają jego obecną formę” [CZYTAJ]

Na zaproszenie do kadry bardzo liczy Mateusz Klich. Piłkarz w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty ma nadzieję, że tym razem selekcjoner nie będzie z nim skonfliktowany. Przypomnijmy, że stosunki Klicha z Michniewiczem nie należały do najlepszych.

– Każdy chce grać w reprezentacji. Mam nadzieję, że nowy trener nie obrazi się na mnie tak jak poprzedni. […] Jestem za stary na takie „dramaty” i nie chcę roztrząsać sprawy za pośrednictwem mediów. Dla mnie to była głupota, ale cóż – było, jak było. Chcę wrócić do kadry, a z poprzednim trenerem byłoby o to trudno – powiedział Mateusz Klich.

Źródło: WP Sportowe Fakty