Marek Papszun w Legii Warszawa? „Myślę, że by się zdecydował”

Goncalo Feio zastąpił Kostę Runjaicia na stanowisku trenera Legii Warszawa. Zdaniem Bożydara Iwanowa, lepszym wyborem dla „Wojskowych” byłby inny szkoleniowiec. 
Legia Warszawa w bieżącym sezonie radzi sobie poniżej oczekiwań. Z drużyny, która miała walczyć o mistrzostwo Polski, stała się drużyną, która drży o awans do europejskich pucharów w przyszłym sezonie. W związku z tym podjęto ostatecznie decyzję o zwolnieniu Kosty Runjaicia, którego zastąpił Goncalo Feio.

Papszun by przyjął?

Portugalczyk ma już za sobą dwa spotkania w roli opiekuna Legii. Poprowadził „Wojskowych” w zremisowanych meczach z Rakowem Częstochowa (0-0) oraz ze Śląskiem Wrocław (1-1). W większości opinii Feio jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, choć nie wszyscy są jego zwolennikami.

Bożydar Iwanow na antenie portalu meczyki.pl wyraził swoje wątpliwości względem Portugalczyka. Dodał również, kto jego zdaniem lepiej nadałby się na trenera Legii.

– Nie wydaje się wam, że gdyby nie to, że Jacek Zieliński swego czasu nie zdecydował się na Marka Papszuna, to teraz zmieniając Kostę Runjaicia, postawiłby na kogoś innego? – pytał w programie dziennikarz. 
– Dyrektor sportowy Legii chyba nie chciał się przyznać, bo błędu. Z całą moją sympatią do Gonçalo Feio, wydawało mi się bardziej logiczne rozwiązanie na ten moment postawić na Marka Papszuna. To są jednak decyzje Zielińskiego i jego prawo – dodał. 

– Ja myślę jednak, że w tej sytuacji Marek by się zdecydował poprowadzić Legię Warszawa – zaznaczył Iwanow. 

Dodaj komentarz