Manuel Neuer znów oberwał od władz Bayernu. „To niezrozumiałe i rozczarowujące”

 

Herbert Hainer wypowiedział się na temat Manuela Neuera. Prezydent Bayernu Monachium dołączył do Olivera Kahna i Hasana Salihamidzicia, którzy skrytykowali zachowanie niemieckiego bramkarza.

Krytyka wobec Neuera

Manuel Neuer niedawno rozpętał medialną burzę. Bramkarz Bayernu Monachium nazwał zwolnienie trenera bramkarzy „wyrwaniem serca”. Wypowiedzi 36-latka nie spodobały się władzom klubu. Hasan Salihamidzić i Oliver Kahn otwarcie skrytykowali bramkarza. W podobnym tonie wypowiedział się także prezydent Bayernu Monachium, Herbert Hainer.

Jakub Świerczok wygrał sprawę ws. stosowania dopingu! Istnieje możliwość powrotu do Ekstraklasy [CZYTAJ]

– Dla nas to niezrozumiałe i rozczarowujące, że Neuer nie chciał porozmawiać o tym wewnątrz klubu, ale poszedł do mediów. Nie jestem zły, jestem rozczarowany. Myślałem, że Manuel, który jest świetnym piłkarzem i od dawna gra u nas, najpierw omówi te kwestie z nami. My jesteśmy Bayern Monachium – tutaj konflikty rozwiązywane są wewnętrznie i wzmacniają klub – powiedział.

– Spotkamy się z nim i wszystko profesjonalnie przeanalizujemy. Neuer jest bramkarzem światowej klasy. Gra w Bayernie od ponad dziesięciu lat. Teraz ważne jest, by wyleczył kontuzję. Potem zobaczymy – dodał.

Źródło: Daily Mail, Meczyki.pl