Maciej Skorża wróci do Lecha Poznań? Tomasz Rząsa zabrał głos w tej sprawie

 

Maciej Skorża zdobył dwa mistrzostwa Polski z Lechem Poznań. Jego odejście z Kolejorza spowodowane problemami osobistymi wywołało spory smutek wśród kibiców i pracowników klubu. Władze Lecha są jednak wciąż otwarte na powrót szkoleniowca. Tomasz Rząsa w magazynie „Gol” w „TVP Sport” wypowiedział się na temat tej kwestii.

 

Czy Skorża wróci do Poznania?

Władze Lecha zwolniły niedawno Johna van den Broma. Jego miejsce do końca sezonu zajmie Mariusz Rumak. Wiele wskazuje na to, że w Kolejorzu od lipca zawita nowy szkoleniowiec. Nie od dziś wiadomo, że właściciele poznańskiego klubu są zafascynowani Maciejem Skorżą.

 

Kulesza o alkoholu w PZPN. „Nie przyjmuję tej krytyki. Trzeba by mieć alkomat” [WIDEO]

Wiele wskazuje na to, że Lech Poznań poczyni starania o sprowadzenie doświadczonego szkoleniowca do siebie. Tomasz Rząsa w programie „Gol” na antenie „TVP Sport” wypowiedział się w tej kwestii.

 

– Powrót Mariusza Rumaka był możliwy, więc powrót Skorży też jest realny. Maciej jest tutaj szanowany i ceniony. Pewnie wielu kibiców widziałoby go w Poznaniu. Teraz pracujemy jednak z Mariuszem i to przed nim są największe wyzwania. Absolutnie koncentrujemy się na tym, co tu i teraz – powiedział Tomasz Rząsa.

 

Maciej Skorża po przerwie od pracy zatrudnił się w japońskim Urawa Red Diamonds. Niedawno Polak odszedł z tego klubu i dzisiaj pozostaje wolnym szkoleniowcem. Lech Poznań sprowadził kilka tygodni temu do klubu jego najbliższego asystenta, Rafała Janasa.

Kolejorz zajmuje trzecie miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Lech Poznan w 19 meczach uzbierał 33 punkty i traci 8 „oczek” do lidera – Śląska Wrocław.

Źródło: TVP Sport