Kulesza o alkoholu w PZPN. „Nie przyjmuję tej krytyki. Trzeba by mieć alkomat” [WIDEO]

 

Jeden z dziennikarzy obecnych na Gali Tygodnika „Piłka Nożna” zapytał Cezarego Kuleszę o alkoholu wokół Polskiego Związku Piłki Nożnej. Prezes federacji uważa, że doniesienia o pijaństwie nie są sprawdzone.

 

Kulesza o alkoholu w federacji

W ostatnich miesiącach pojawiło się sporo afer wokół Polskiego Związku Piłki Nożnej. Kilka z nich dotyczyło alkoholu (m.in. pijani goście na pokładzie samolotu, wysyłka trunków do Kataru i regularne bycie „na bani” podczas turnieju). Jeden z dziennikarzy obecnych na Gali Tygodnika „Piłka Nożna” zapytał Cezarego Kuleszę o rzekome pijaństwo wśród działaczy federacji.

 

– Jak pan się odniesie do tego, że wokół PZPN-u słowo wódka jest odmieniane przez absolutnie wszystkie przypadki w ostatnim czasie? – zapytał dziennikarz.

 

– Trudno mi na to reagować. Każdy reaguje tak, jak uważa. Nie przyjmuję tej krytyki, bo żeby stwierdzić, czy ktoś jest pijany, to trzeba dać alkomat, prawda? Jak pan prowadzi samochód, po czym może policja stwierdzić? Po tym, jak panu poda alkomat. Wiemy, że można różne rzeczy pisać, tylko że to są rzeczy niesprawdzone i ja mam na to dowody – odpowiedział Cezary Kulesza.

 

Źródło: Twitter