Maciej Rosołek prostuje swoją wypowiedź. „Powinna paść w innej formie”

Maciej Rosołek sprostował swoją niefortunną wypowiedź, której udzielił po meczu z Puszczą Niepołomice. Kilka godzin po tym meczu 22-latek zamieścił wpis na Instagramie, w którym próbował się z wytłumaczyć ze swoich słów.
W niedzielę Legia Warszawa mierzyła się u siebie z Puszczą Niepołomice. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Jedyną bramkę dla Legionistów zdobył Maciej Rosołek. Wynik w starciu z niżej notowanym rywalem był zdecydowanie poniżej oczekiwań kibiców Legii.
Wypowiedź Rosołka

Tuż po meczu do wywiadu przed kamerami TVP Sport podszedł Maciej Rosołek. Piłkarz Legii w swoich słowach wydawał się być zadowolony z wyniku i gry swojego zespołu. To mocno nie spodobało się kibicom. O tym więcej pisaliśmy TUTAJ.
Sprostowanie

Negatywny odzew ze strony kibiców szybko dotarł do Macieja Rosołka. 22-latek zamieścił wpis na Instagramie, w którym tłumaczył swoją wypowiedź pomeczową.

– Jesteśmy źli z powodu straty punktów. Zrobimy wszystko, żeby wygrać kolejne mecze. Sezon trwa, walczymy dalej. Dla nas liczy się tylko mistrzostwo – napisał Maciej Rosołek na swoim Instagramie.

– Gram w Legii od 13. roku życia, od dziecka jestem jej kibicem. Wiem, jakie są oczekiwania i ambicje w naszym klubie – piszę to w kontekście odbioru mojej dzisiejszej wypowiedzi, która powinna paść w innej formie. Szanuję kibiców, wiem również, że nasi fani będą wspierać zespół do końca – kontynuował.

– W żadnym meczu nie zabraknie mi i drużynie woli walki i charakteru. Będziemy walczyć dla Legii do ostatniego gwizdka w każdym spotkaniu. Do zobaczenia w czwartek przy Ł3! – zakończył Rosołek.
Michał Budzich