Leo Messi zabrał głos w sprawie hitowego transferu Neymara. Znowu zagrają razem?

W ostatnich dniach nasiliły się plotki o możliwym transferze Neymara do Interu Miami. Głos w tej sprawie zabrała gwiazda drużyny Davida Beckhama, Leo Messi. 
Rok temu doszło do kolejnego głośnego transferu z udziałem Neymara. Brazylijczyk odszedł za 90 milionów euro z PSG do Al-Hilal. Transakcja okazała się jednak klapą, bo już po pięciu rozegranych meczach skrzydłowy zerwał więzadła krzyżowe i od tamtej pory jest kontuzjowany.

Kolejny hit?

Tymczasem media od dłuższego czasu snują domysły na temat możliwej kolejnej głośnej transakcji z udziałem Brazylijczyka. Neymar coraz częściej jest łączony z Interem Miami, w którym przecież grają jego dawni koledzy z FC Barcelony, z Leo Messim czy Luisem Suarezem na czele. Wówczas we trójkę tworzyli słynny atak Blaugrany, tytułowany MSN.

Messi w rozmowie z Pollo Alvarezem został zapytany o możliwe przenosiny Brazylijczyka do Stanów Zjednoczonych. Zaznaczył jednak, że temat jest dość trudny do realizacji w obecnej sytuacji.

– MSN? Często ze sobą rozmawiamy. Mamy grupkę, na której jest nasza trójka, ja, Luis i Neymar, który doskonale mówi po hiszpańsku. Wiadomość do Neya, aby go przekonać do transferu? Nie, nie wiem. Prawda jest taka, że to teraz trudne – stwierdził Argentyńczyk. 
– Neymar jest w Arabii Saudyjskiej, myślę, że ma jeszcze rok kontraktu. Miał ciężki rok, bo przez długi czas był kontuzjowany. Więc teraz trudno o tym rozmawiać. A co potem? Nie wiem. W życiu wszystko może się zdarzyć, ale na teraz wydaje mi się, że nie – dodał.

Wspomniane trio MSN grało w Barcelonie w latach 2014-2017. Później przez dwa sezony Messi i Neymar dzielili jeszcze szatnię w PSG.

Dodaj komentarz