Leo Messi z kolejną ofertą. Legendarny piłkarz chciałby mieć go w swoim klubie

Leo Messi jeszcze nie zdążył zadebiutować w nowym klubie, a już pojawiają się pogłoski o kolejnym transferze. Według mediów Argentyńczyk kontaktował się z Davidem Beckhamem.

Jeszcze chwilka

Lionel Messi prawie 2 tygodnie temu został piłkarzem piłkarzem PSG. 34-latek nie zaliczył jeszcze debiutu w nowych barwach, najprawdopodobniej stanie się to w przyszły weekend. Argentyńczyk podpisał z Paryżanami 2-letni kontrakt, po którego wypełnieniu raczej nie będzie miał zamiaru rezygnować piłki.

Kolejny transfer?

6-krotny zwycięzca Złotej Piłki ledwo co podpisał kontrakt z nowym klubem, a już pojawiają się plotki o możliwym transferze. Według Daily Mirror Argentyńczyk kontaktował się z Davidem Beckhamem, który jest właścicielem Inter Miami. Anglik chciałby w przyszłości sprowadzić do swojego klubu Leo Messiego bądź Cristiano Ronaldo.

Brytyjscy dziennikarze informują również, że 34-latek niedawno był na Florydzie, gdzie kupił 6 luksusowych apartamentów pod wynajem. Dodatkowo Messi, tak samo, jak Beckham; chciałby w przyszłości stworzyć drużynę, która będzie występować w MLS.

Kacper Polaczyk