Lech Poznań znalazł następcę Jakuba Modera? „Transfer pewny niemal na 99,9%”

Już podczas zimowego okienka Jakub Moder wróci z Kolejorza do Brighton. Przed meczem Lech Poznań – Raków Częstochowa Bartosz Ignacik zdradził nazwisko następcy 21-latka.

Jakub Moder zimą dołączy do Brighton

Kilka dni temu Radosław Nawrot podał do informacji, że Jakub Moder zimą najprawdopodobniej dołączy do Brighton. Nie ma się co dziwić. 21-latek w ostatnim czasie zachwyca nie tylko w klubie, ale także w reprezentacji. Wcześniej nikt nie spodziewał się, że to właśnie pomocnik Kolejorza pobije transferowy rekord Ekstraklasy.

ZOBACZ: Co czeka Jakuba Modera w Brighton? Z pewnością walka o wyjściowy skład!

Kto zastąpi Modera w Lechu Poznań?

Według informacji Bartosza Ignacika do Lecha Poznań w zimowym okienku dołączy Jasper Karlstrom. Szwed obecnie reprezentuje barwy Djurgarden, a jego kontrakt obowiązuje do końca 2022 roku. Według Transfermarktu 25-letni pomocnik jest warty 1 milion euro.

Lech Poznań obserwował już Karlstroma

Według informacji Radosława Nawrota z poznańskiego oddziału Gazety Wyborczej Lech Poznań obserwuje Jasper Karlstroma od prawie 1.5 roku. Oznacza to, że władze Kolejorza już wcześniej mogły planować sprowadzenie Szweda na Bułgarską.

Jasper Karlstrom nie byłby pierwszym piłkarzem, który przeszedł z Djurgarden do Lecha Poznań. Przed 25-letnim Szwedem taki ruch transferowy wykonali Kebba Ceesay i Kasper Hamalainen.

fot. Lech Poznań / Adam Jastrzębowski

Kacper Polaczyk