Kwaracchelia zastąpi Mbappe w PSG? Napoli oczekuje chorych pieniędzy

Chwicza Kwaracchelia znalazł się na celowniku PSG. Gruzin miał osiągnąć porozumienie z paryskim klubem, jednak oferta, nawet bardzo atrakcyjna, nie podoba się Napoli. O szczegółach negocjacji pisze włoskie „Corriere dello Spport”. 
Kwaracchelia pokazał się szerszemu światu w mistrzowskim sezonie Napoli. Wówczas Gruzin dał się poznać jako skuteczny, szybki i dobrze dryblujący skrzydłowy. Ostatnie rozgrywki, choć dużo słabsze dla neapolitańczyków, 23-latek zakończył mając na koncie 11 goli i 8 asyst w 34 meczach. Nic więc dziwnego, że o zawodnika nieustannie pytają inne kluby.

Trudne negocjacje

Poważne zainteresowanie Chwaracchelią wykazuje PSG. Paryżanie szykują się do zatrudnienia piłkarza, który wejdzie z miejsca w buty Kyliana Mbappe. Jak podaje „Corriere dello Sport”, Francuzi mieli już dojść do porozumienia z otoczeniem Gruzina. Problemem pozostaje Napoli, które odrzuca bardzo lukratywne oferty. Włoscy dziennikarze twierdzą, że oferowano nawet 100 mln euro.
Saga z udziałem piłkarza zdaje się dopiero rozkręcać. Aurelio De Laurentiis oczekuje, że PSG pokusi się o złożenie jeszcze wyższej oferty. Prezydent Napoli ma liczyć na kwotę nawet o połowę większą od obecnie proponowanej. Warto przy tym zaznaczyć, że umowa Chwaracchelii obowiązywać będzie jeszcze przez kilka lat. Kontrakt Gruzina wygasa dopiero w czerwcu 2027 roku.