Kusząca oferta dla Legii Warszawa za Ernesta Muciego. Turecki klub pobiłby swój rekord transferowy

Paweł Gołaszewski przekazał nowe informacje w sprawie Ernesta Muciego. Według doniesień dziennikarza tygodnika Piłka Nożna Albańczyk odejdzie do Besiktasu za około 10 mln euro.

 

Muci rekordowym transferem Besiktasu?

Ernest Muci dołączył do Legii Warszawa w lutym 2021 roku. Od tego czasu w Wojskowych barwach zagrał 114 spotkań, notując 21 trafień i 10 asyst. Albańczyk w bieżącym sezonie jest bardzo ważną postacią w układance Kosty Runjaicia.

 

Rewolucyjny pomysł upominania zawodników. Sędziowie niedługo mogą zacząć korzystać z niebieskiej kartki [CZYTAJ]

Świetna forma 22-latka zaowocowała zainteresowaniem wielu klubów. Według doniesień Pawła Gołaszewskiego wyceniany na 8 mln euro piłkarz może opuścić Legię Warszawa na rzecz tureckiego Besiktasu.

 

– Ernest Muci bardzo blisko odejścia z Legii Warszawa. Wicemistrzowie Polski otrzymali rekordową ofertę od Besiktasu Stambuł i są bardzo blisko porozumienia. Albańczyk stanie się najdroższym piłkarzem w historii stołecznego klubu. Wróble ćwierkają, że w grę wchodzi kwota ośmiocyfrowa – napisał dziennikarz na portalu X.

 


Umowa Ernesta Muciego z Legią Warszawa obowiązuje do 30 czerwca 2025. Wiele wskazuje na to, że 7-krotny reprezentant Albanii nie dotrwa w klubie do końca umowy.

Źródło: Paweł Gołaszewski