Kucharski ostro o słowach Lewandowskiego ws. opaski kapitana. „Co on znowu pierd…!?”

Robert Lewandowski udzielił wywiadu portalowi WP Sportowe Fakty. Napastnik FC Barcelony wypowiedział się między innymi na temat opaski kapitana na ramieniu Piotra Zielińskiego. Wypowiedź snajpera nie spodobała się jemu byłemu agentowi, Cezaremu Kucharskiemu.

Zieliński za Lewandowskiego

Reprezentacja Polski zagra w czwartek z Wyspami Owczymi. W składzie Biało-Czerwonych zabraknie Roberta Lewandowskiego, który odniósł kontuzję. Piotr Zieliński zastąpi snajpera w roli kapitana kadry.

Holenderski dziennikarz uderza w Legię i Mioduskiego. „Część kibiców przyszła na stadion tylko w celu wywołania zamieszania” [CZYTAJ]

35-latek przed meczem udzielił wywiadu portalowi WP Sportowe Fakty. Robert Lewandowski w rozmowie wypowiedział się między innymi na temat wspomnianej zmiany. Jego słowa nie spodobały się byłemu agentowi gwiazdy, Cezaremu Kucharskiemu.

– Piotrek Zieliński jest na tyle dojrzałym zawodnikiem, że jestem spokojny. Dla mnie temat kapitana jest w Polsce zbyt rozdmuchany. Gra jedenastka na boisku i rola kapitana nie jest aż tak ważna. Jedna osoba nie decyduje aż tak o losach – wypalił Lewandowski.

– Co on znowu pierd…!? W dniu meczu reprezentacji, gdy Piotr Zieliński z dumą chciał wyprowadzić drużynę, dostaje takiego gonga. Bez odpowiedzialności te słowa! Co za idioci namawiają Lewandowskiego na te wywiady? Z wiekiem przecież powinno się być mądrzejszym – skomentował Cezary Kucharski.

Mecz Wysp Owczych z reprezentacją Polski odbędzie w czwartek 12 października o godzinie 20:45.

Źródło: WP Sportowe Fakty, Twitter