Krzysztof Stanowski ujawnia szczegóły „Kanału Zero”. Znamy pierwszych współtwórców kanału

Krzysztof Stanowski odsłonił kolejne karty dotyczące „Kanału Zero”. Poznaliśmy pierwsze 6 osób, które będą współtworzyć kanał w serwisie YouTube.
W październiku 2023 roku Krzysztof Stanowski ogłosił swoje odejście z Kanału Sportowego. 41-latek nie postanowił jednak brać chwili oddechu i natychmiast rozpoczął prace nad nowym projektem. Ogłosił on powstanie „Kanału Zero”. Jak sam zapowiadał, jest to „największy projekt, jaki sobie do tej pory wymyślił”.
Start nowego projektu Krzysztofa Stanowskiego zaplanowano na 1 lutego 2024 roku. Mimo że na youtube’owym kanale pojawił się do tej pory zaledwie jeden film, to „Kanał Zero” zdołał uzbierać już niemal 500 tysięcy subskrypcji. Wspomniany materiał wideo przekroczył barierę 1,5 miliona wyświetleń.
Z biegiem czasu Stanowski ujawniał kolejne szczegóły swojego projektu. Dziś zaprezentował sześciu pierwszych współtwórców „Kanału Zero”. Przed 1 lutego mamy poznać 22-osobową załogę. Niewykluczone jednak, że redakcja będzie znacznie większa.
Z dotychczas ogłoszonych współpracowników związek z piłkarską społecznością ma jedynie Andrzej Twarowski. Poza nim na kanale będą występować: Tomasz Rożek, Marcin Meller, Monika Goździalska, Tede i Tomasz Raczek.

Michał Budzich