Krzysztof Stanowski zakłada nowy kanał. „Największy projekt, jaki do tej pory sobie wymyśliłem”

Krzysztof Stanowski opuścił szeregi Kanału Sportowego. Teraz ogłosił powstanie swojego autorskiego kanału na YouTube, który nazwał „Kanał Zero”.
Po ponad trzech latach działalności doszło do dużego trzęsienia ziemi w strukturach Kanału Sportowego. Spółkę postanowił opuścić jeden z czterech pierwotnych założycieli tego projektu, Krzysztof Stanowski. Dziennikarz podał tę informację do opinii publicznej przed kilkoma tygodniami. Dziś nastąpiła oficjalna sprzedaż udziałów Stanowskiego w Kanale Sportowym. Nabył je Maciej Wandzel, były współwłaściciel Legii Warszawa.
Od dłuższego czasu spekulowano w mediach o potencjalnym otworzeniu nowego kanału na YouTube przez Stanowskiego. Dziś 41-latek ogłosił start nowego projektu. Były już współwłaściciel Kanału Sportowego postanowił otworzyć nowy kanał, który nazwał „Kanał Zero”. Start działalności na 1 lutego 2024 roku.
Co będzie główną tematyką Kanału Zero? Po ostatnich ruchach Stanowskiego należy się spodziewać, że odejdzie on od piłki nożnej. Z zapowiedzi wynika, że kanał nie będzie prowadzony w pojedynkę. Stanowski przyznał, że to jest to największy projekt, jaki do tej pory wymyślił.

– To nie jest żadna moja kariera solo, tylko największy projekt, jaki do tej pory sobie wymyśliłem. A już na pewno taki, który najbardziej mnie kręci. Zaangażowanych w niego będzie mnóstwo świetnych osób. Na szczegóły przyjdzie czas – napisał Krzysztof Stanowski.
Michał Budzich

1 komentarz do “Krzysztof Stanowski zakłada nowy kanał. „Największy projekt, jaki do tej pory sobie wymyśliłem””

Możliwość komentowania została wyłączona.