Krzysztof Stanowski ogłosił sponsora Kanału Zero! „Największe partnerstwo w historii polskiego Youtube”

Krzysztof Stanowski ogłosił wielką współpracę między swoim „Kanałem Zero” a nowym sponsorem. Dziennikarz twierdzi wręcz, że jest to: „kontrakt finansowo na poziomie strategicznego sponsora dobrych klubów Ekstraklasy”. 
W ubiegłym roku Stanowski ogłosił, że odchodzi z „Kanału Sportowego”, którego był jednym z założycieli. Przez kilka dni od wydania komunikatu nasilały się przepychanki między niedawnymi wspólnikami, a finalnie 42-latek utworzył nowy projekt pod nazwą „Kanał Zero”. Jego start zaplanowano na 1 lutego br., zaś od momentu ogłoszenia zatrudniane są kolejne osoby.

Gigantyczna współpraca

Choć do oficjalnego startu „Kanału Zero” pozostało jeszcze kilka dni, to prace nad nim idą pełną parą. Krzysztof Stanowski ogłosił właśnie, że podjął bardzo ważną dla niego współpracę i przedstawił głównego sponsora kanału.
– Mówiłem, że będą nam towarzyszyły rakiety w tym roku? Bardzo się cieszę, że mogę dziś ogłosić głównego sponsora Kanału Zero. Wedle mojej wiedzy, to największe partnerstwo w historii polskiego Youtube. Rozpoczynamy współpracę z portalami pracy: RocketJobs oraz JustJoin. Ja zmieniłem niedawno robotę, teraz czas na innych – napisał na Twitterze. 
Stanowski dodatkowo zaznaczył, jak dużego rozmiaru jest wspomniana współpraca. Nie powstydziłyby się jej nawet kluby występujące w Ekstraklasie.
– Ten kontrakt cieszy mnie nie tylko dlatego, że jest finansowo na poziomie strategicznego sponsora dobrych klubów Ekstraklasy, ale przede wszystkim dlatego, że będziemy kreatywnie współpracować z firmą pełną młodych ludzi, kierowanych przez młodego, nowoczesnego właściciela – Piotrka Nowosielskiego – podkreślił.