Krystian Bielik wraca do treningów! Derby County przekazuje świetne wieści [WIDEO]

Krystian Bielik wrócił do treningów w Derby County! Na razie piłkarz trenuje indywidualnie, a jego powrót na boisko niestety jeszcze trochę potrwa. Wszystkie zmierza jednak ku dobremu. 

23-latek był poważnym kandydatem do wyjazdu na mistrzostwa Europy, które odbywały się w czerwcu. Niestety w meczu z Bristol City 30 stycznia doznał poważnej kontuzji, która uniemożliwiła mu dalszą grę oraz wykluczyła na kilka kolejnych miesięcy. Bielik zerwał więzadła krzyżowe, co wiązało się z niemal roczną przerwą.

Dobre wieści

W końcu jednak pomocnik powoli wraca do siebie. Derby County wstawiło na Twittera filmik, na którym widać trenującego Bielika. Póki co odbywa jednak sesje indywidualne z trenerem od przygotowania fizycznego.

To niestety nie pierwsza tak poważna kontuzja w karierze Bielika. Przed urazem ze stycznia tego roku piłkarz leczył zerwane więzadła, także w prawym kolanie. Po powrocie notował świetne występy, a „Barany” z nim w składzie prezentowały się znacznie lepiej, niż bez. Świetna forma poskutkowała zainteresowanie Paulo Sousy, lecz finalnie Bielik do kadry nie trafił.