Królewski i Boniek toczą batalię na Twitterze. Szef Wisły przytoczył bolesny komentarz

Jarosław Królewski i Zbigniew Boniek przerzucają się wpisami na Twitterze. Właściciel Wisły Kraków dał odpowiedź byłemu prezesowi Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Boniek kontra Królewski

Dwa lata temu Zbigniew Boniek skomentował działania Jarosława Królewskiego w Wiśle Kraków. Wówczas doświadczony działacz zarzucił prezesowi Białej Gwiazdy brak kompetencji do kierowania tak wielkim klubem.
Trener zachwyca się 19-letnim Polakiem, grającym w Serie A! Piękne słowa, wróży mu „wielką przyszłość” [CZYTAJ]

Jarosław Królewski odpowiedział byłemu prezesowi Polskiego Związku Piłki Nożnej w wywiadzie dla „Meczyków”. Szef Wisły Kraków w mocnych słowach skomentował zachowanie Zbigniewa Bońka. 67-latek szybko odpowiedział na zaczepkę.
– Zero polemiki, kolego Jarosławie Królewski. Trzymam kciuki i życzę Wiśle Kraków awansu. Tylko musisz trochę lepiej pedałować na tym rowerze, bo na razie to Ci ciągle łańcuch spada – napisał.

Jarosław Królewski nie pozostał mu dłużny i wytknął Bońkowi cytat z Przeglądu Sportowego Onet. Dotyczy on przygody trenerskiej 67-latka z AS Bari.
– Debiut Bońka na ławce nie wypadł imponująco, a jego drużyna ostatecznie spadła do drugiej ligi. Prowadzony przez niego zespół zdobywał średnio 1,05 pkt na mecz. Boniek wytrzymał na stanowisku cały rok. Ostatecznie pod wodzą Bońka klub rozegrał 31 spotkań, wygrał zaledwie sześć z nich, przegrał 15 i 10 zremisował. W następnym sezonie Boniek prowadził drużynę AS Bari, grającą w Serie A. Zespół zakończył sezon na piętnastym miejscu i spadł do Serie B. Dziś nawet nie pamiętam, że trenowałem Bari. To tak jak z narzeczonymi – pamięta się ostatnią, nie pierwszą. Poza tym w sporcie nic nie osiągnie ten, kto rozmawia o przeszłości – Zbigniew Boniek – przytoczył.

Źródło: Twitter