Konflikt w FC Barcelonie po hat-tricku Lewandowskiego? Piłkarz ma być wściekły na Polaka

Robert Lewandowski w ostatnim meczu z Valencią (4-2), okazał się bohaterem FC Barcelony. Polak zdobył hat-tricka, a w mediach pod jego adresem pojawiają się same superlatywy. Tymczasem okazuje się, że za kulisami miało dojść do konfliktu. 
W ostatnim meczu z Valencią Barcelony przegrywała po pierwszej połowie 1-2. Wtedy sprawy w swoje ręce wziął Robert Lewandowski, który po zmianie stron aż trzykrotnie trafił do siatki „Nietoperzy”. Ostatni gol był szczególnej urody. Polak strzelił go z rzutu wolnego, niczym za najlepszych lat w Bayernie Monachium.

Konflikt?

To właśnie trafienie ze stałego fragmentu gry miało być przyczyną… spięcia między Lewandowskim i Ferranem Torresem. Hiszpan podszedł do piłki ustawionej przed murem razem z Polakiem, lecz to ten drugi finalnie oddał strzał. Ferranowi miało się to bardzo nie spodobać.
– Kiedy Lewandowski miał wykonać rzut wolny, Ferran chciał piłkę. Polski napastnik trafił do siatki, a Ferran był bardzo zły, po meczu nie został na murawie, aby podziękować kibicom – opisała Helena Condis dla „Cope”. 

– To niewiarygodne. Ferran chce wykonać rzut wolny, Lewandowski strzela gola, a Ferran, zamiast się cieszyć, schodzi wściekły – dodał jeszcze Juanma Castano.

Dodaj komentarz