Kolejny klub obserwuje Kacpra Kozłowskiego! Do grona zainteresowanych dołączył angielski gigant

Kolejny klub dołączył do grona zainteresowanych Kacprem Kozłowskim. Tym razem do wyścigu po utalentowanego Polaka dołączył Manchester City.

Ten rok okazał się przełomowy w dotychczasowej karierze Kacpra Kozłowskiego. Piłkarz Pogoni Szczecin zdołał zadebiutować w seniorskiej reprezentacji Polski w wieku 17 lat. Dodatkowo minionego lata Kozłowski stał się najmłodszym piłkarzem, jaki kiedykolwiek zagrał na Mistrzostwach Europy. Nic więc dziwnego, że po zakończeniu EURO wiele klubów zaczęło ustawiać się w kolejce po Kacpra.

Brighton zainteresowane

Jeszcze kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o poważnym zainteresowaniu Kacprem Kozłowskim ze strony angielskiego Brighton. Wówczas mówiło się, że sprawa jest niemal przesądzona, a do transferu miałoby dojść już podczas zimowego okna transferowego. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ.

Manchester City obserwuje

Jak donoszą dziennikarze „TVP Sport”, do grona zainteresowanych Kacprem Kozłowskim dołączył Manchester City. Obecny mistrz Anglii ma obserwować Polaka i jest skłonny zapłacić za niego ponad 10 milionów euro! Skauci The Citizens mieli obserwować 18-latka już kilka razy.

Wypowiedź Kozłowskiego

W tym miejscu warto jednak przytoczyć wypowiedź Kacpra Kozłowskiego z sierpnia tego roku. Wówczas reprezentant Polski mówił, że nie zamierza dołączać do klubu z TOP-u tylko po to, by występować w jego akademii. Jego celem jest regularna gra w seniorskim zespole.

– Nie szedłbym do klubu, który jest olbrzymi, ale miałbym grać np. w Primaverze. Gdy pójdę zagranicę, to po to, by grać w pierwszym zespole, a nie U-18. Nie mam zamiaru schodzić niżej – mówił w sierpniu Kacper Kozłowski.


źródło: tvp sport

Michał Budzich