Kacper Kozłowski coraz bliżej transferu! „Niektóre źródła mówią nam, że sprawa jest już przesądzona”

W mediach pojawiły się świeże wieści w sprawie Kacpra Kozłowskiego. Jak podaje portal „WP Sportowe Fakty”, obecnym piłkarzem Pogoni Szczecin zainteresował się angielski Brighton & Hove Albion.

Kacper Kozłowski uchodzi za jeden z największych talentów w polskiej piłce. Nic dziwnego skoro zadebiutował on w seniorskiej reprezentacji Polski w wieku zaledwie 17 lat, a dzięki występowi z Hiszpanią stał się najmłodszym piłkarzem w historii Mistrzostw Europy. Od poprzedniego sezonu może on liczyć także na regularną grę w Pogoni Szczecin.

Ogromne zainteresowanie

Głównie dzięki obiecującym występom w narodowych barwach Kozłowski zdołał przyciągnąć uwagę największych skautów w Europie. Szczególnie po zakończeniu Mistrzostw Europy w mediach pojawiały się kolejne plotki nt. klubowej przyszłości zawodnika Pogoni Szczecin. Kacper zdecydował się nie zmieniać klubu podczas minionego lata, ale niewykluczone, że do transferu dojdzie choćby w najbliższym, zimowym oknie transferowym.

Kozłowski zagra w Premier League?

Nowe wieści ws. utalentowanego piłkarza przekazał dziś serwis „WP Sportowe Fakty”. Z tekstu na wspomnianym portalu dowiadujemy się, że Kacprem Kozłowskim poważnie zainteresowane jest angielski Brighton. To samo Brighton, które nie tak dawno temu kupiło Michała Karbownika oraz Jakuba Modera.

– Niektóre źródła przekonują nas nawet, że sprawa jest przesądzona, a Kozłowski zostałby graczem Brighton już w styczniu. Na razie nie znamy finansowych szczegółów ewentualnej transakcji – czytamy na „WP Sportowe Fakty”.


źródło: wp sportowe fakty

Michał Budzich