Kolejne wzmocnienia Wieczystej Kraków. Na celowniku zawodnik z Ekstraklasy

Wieczysta Kraków kontynuuje transferową ofensywę przed startem sezonu w II Lidze. Na celowniku tego klubu znalazł się tym razem zawodnik z Ekstraklasy.
Sezon 2023/2024 w III Lidze dobiega końca. Do zakończenia rozgrywek została już tylko jedna kolejka. Wieczysta zapewnił sobie awans do II Ligi już kilka kolejek temu. Po 33 meczach Wieczysta ma na swoim koncie 78 punktów.

Po wywalczonym awansie do II Ligi Wieczysta natychmiast przystąpiła do pozyskiwania nowych zawodników. Pierwszym z nich był Daniel Mikołajewski. W ostatnim sezonie występował on w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała. Kolejnym transferem był Daniel Sandoval. 26-latek przybył do Polski z III Ligi hiszpańskiej. Trzecią potwierdzoną transakcją było wypożyczenie Oskara Mielcarza ze Śląska Wrocław.

Wieczysta wciąż się nie zatrzymuje. Tym razem na radarze tego klubu znalazł się Michał Feliks, informuje portal „transfery.info”. Ostatni sezon spędził on na wypożyczeniu w Ruchu Chorzów. Wraz z końcem czerwca wraca on jednak do Radomiaka Radom.
Według „transfery.info” rozmowy w sprawie ewentualnego transferu Feliksa trwają już od kilku dni. Według przekazanych przez portal informacji wszystko zmierza ku realizacji transferu.


źródło: transfery.info

Michał Budzich

Dodaj komentarz