Wieczysta zbroi się przed startem II Ligi! Klub potwierdził pierwszy transfer

Wieczysta Kraków potwierdziła pierwszy letni transfer! Klub sprowadził do siebie zawodnika Podbeskidzia Bielsko-Biała.
Do końca sezonu III Ligi w Polsce pozostały dwie kolejki. Już przed dwoma tygodniami zwycięstwo w czwartej grupie III ligi wywalczyła Wieczysta Kraków. Zespół dowodzony przez Sławomira Peszkę uporał się z takimi zespołami jak Siarka Tarnobrzeg, Star Starachowice, czy Avia Świdnik.

Wieczysta Kraków wywalczyła tym samym awans do II Ligi. Klub Wojciecha Kwietnia dokonał tego mając w swoim składzie wiele gwiazd. Trener Sławomir Peszko miał do dyspozycji takich graczy jak Michał Pazdan, Jacek Góralski, czy Thibault Moulin.

Po awansie do II Ligi Wieczysta nie zamierza się zatrzymywać. Klub planuje kolejne wzmocnienie. A pierwsze zostało już potwierdzone! Od nowego sezonu szeregi Wieczystej zasila Daniel Mikołajewski. 24-latek związał się z klubem 2-letnią umową z możliwością jej przedłużenia o kolejny rok.
Daniel Mikołajewski jest wychowankiem Podbeskidzia Bielsko-Biała. To właśnie z tego klubu trafia do Wieczystej. W międzyczasie reprezentował barwy m.in. Lechii czy też Rakowa. W ostatnim sezonie na poziomie I Ligi w barwach Podbeskidzia rozegrał 30 meczów.


fot. Wieczysta Kraków

Michał Budzich

Dodaj komentarz