Kolejne sensacyjne powołanie Michała Probierza? Potencjalny debiutant pod obserwacją

Kolejny zaskakujący piłkarz w kadrze Michała Probierza? „Przegląd Sportowy Onet” przekonuje, że pod lupę sztabu reprezentacji Polski wpadł zawodnik z ligi cypryjskiej. Dziś będzie obserwowany przy okazji meczu w fazie grupowej Ligi Europy. 
Michał Probierz zadebiutował w roli selekcjonera reprezentacji Polski meczem z Wyspami Owczymi (2-0). Później zremisował jednak z Mołdawią (1-1). Największym pozytywem jest natomiast spora liczba debiutantów, która zagrała w tym pierwszym spotkaniu.
Kolejny sensacyjny debiutant?

Największe emocje wywołało powołanie Patryka Pedy (90 minut z Wyspami Owczymi i z Mołdawią) z Serie C. Okazuje się, że przy okazji listopadowego zgrupowania i meczach z Czechami oraz Łotwą, Probierz znowu może zaskoczyć. Pod lupą sztabu selekcjonera miał się znaleźć Karol Struski.
Informację tę podał „Przegląd Sportowy Onet”. Z ich doniesień wynika, że w czwartek członek sztabu Michała Probierza pojawi się na meczu Arisu Limassol z Realem Betis. Celem wizyty ma być właśnie obejrzenie gry 22-letniego pomocnika, który trafił na Cypr w 2022 roku.

Struski zbiera jak na razie niezłe recenzje w Arisie. W bieżącym sezonie zaliczył 16 występów, w których zaliczył jedną asystę i strzelił jednego gola. W pucharach grał już między innymi ze Spartą Praga czy Rangersami.
Poza 22-latkiem sztab Michała Probierza ma w najbliższy weekend obejrzeć grę innych potencjalnych kandydatów do gry w reprezentacji. Mają to być między innymi: Kacper Kozłowski (Vitesse), Paweł Bochniewicz (Heerenveen), Nicola Zalewski (AS Roma), Jan Bednarek (Southampton) czy Michał Helik (Huddersfield). W tym gronie zapewne znajdzie się także Sebastian Szymański, Adam Buksa, Jakub Piotrowski czy Tymoteusz Puchacz, którzy znajdowali się już w orbicie zainteresować selekcjonera.