Klub z Premier League oferował wielką kasę za Szymańskiego! Borek podał kwotę

Sebastian w tym sezonie prezentuje bardzo wysoką dyspozycję. Polak stanowi o sile Dynamo Moskwa i oczy coraz chętniej zwracają na niego czołowe europejskie kluby. Mateusz Borek podaje nawet, że Rosjanie odrzucili ofertę opiewającą na 20 mln euro za 22-latka.

5 goli i 6 asyst w 17 występach – tak prezentuje się dorobek Szymańskiego w tym sezonie. Polak ma za sobą bardzo udane miesiące i niemal od początku rozgrywek 2021/22 imponuje formą. Niestety w ostatnim meczu doznał kontuzji i na razie nie wiadomo, jak długo będzie musiał pauzować.

Wielka kasa

Zanim jednak pomocnik doznał urazu zwrócił na siebie uwagę europejskich klubów. Według Mateusza Borka do Dynama wpłynęła duża oferta za Polaka. Na stole było 20 milionów euro.

– Mariusz Piekarski regularnie odbiera telefony z całej Europy ws. Sebastiana. Interesują się nim cztery kluby Premier League i to te całkiem niezłe. Jest on także na liście życzeń jednego z czterech najlepszych klubów Bundesligi – stwierdził dziennikarz w programie „Moc Futbolu”.

O jakich pieniądzach mówimy? Chodzi nawet o 25 mln euro. Z Anglii była propozycja na 20 mln euro i Dynamo ją odrzuciło, bo chce walczyć przynajmniej o miejsce dające prawo startu w eliminacjach Ligi Mistrzów – dodał.