Kibic Lecha Poznań, który oberwał piłką w twarz, otrzymał od klubu prezent

Jeden z kibiców Lech Poznań oberwał piłką w twarz w trakcie meczu z Radomiakiem. Ucierpiały na tym jego okulary. Po kilku tygodniach klub i jedna z firm optycznych przekazały mu upominek.

30 lipca w meczu drugiej kolejki PKO BP Ekstraklasy Lech Poznań mierzył się na własnym stadionie z Radomiakiem Radom. Spotkanie zostało wygrane przez gospodarzy 2:0. Gole zdobyli Ishak oraz Szymczak.

W trakcie wspomnianego meczu bolesne uderzenie otrzymał jeden z sympatyków Kolejorza. Po uderzeniu Franka Castenady z Radomiaka Radom piłką prosto w twarz oberwał Pan Marcin. Kibicowi nic się nie stało, ucierpiały tylko jego okulary. Wideo z tej sytuacji możecie zobaczyć TUTAJ. Klub dotarł do Pana Marcina już kolejnego dnia.

– Na szczęście, nic poważnego się nie stało. Nie było to przyjemne, ale ucierpiały tylko moje okulary – skomentował Pan Marcin, kibic Lecha Poznań.

Lech Poznań dotarł do poszkodowanego kibica i spotkał się z nim w siedzibie klubu na stadionie w Poznaniu. Dzięki firmie Bloch Optyk Pan Marcin otrzymał nowe okulary. Wybrał oprawki w barwach poznańskiego klubu.

– Jestem fanem od ponad dwudziestu lat, staram się regularnie pojawiać na stadionie przy Bułgarskiej. Nie zawsze się udaje, ale staram się być na każdym meczu. Czasami przyjeżdżam sam, czasami z kolegami – opowiedział kibic Kolejorza.

– Oczywiście będę się pojawiał na trybunach nadal w trakcie spotkań, ale może częściej będę wybierał miejsce na górze czwartej trybuny – zażartował.


źródło: lech poznan

Michał Budzich

1 komentarz do “Kibic Lecha Poznań, który oberwał piłką w twarz, otrzymał od klubu prezent”

Możliwość komentowania została wyłączona.