Kamil Glik nie jest fanem wywiadu Roberta Lewandowskiego. „Ja zawsze rozmawiałem za zamkniętymi drzwiami”

 

Kamil Glik udzielił wywiadu TVP Sport. Doświadczony obrońca Cracovii wypowiedział się na temat głośnej rozmowy z udziałem Roberta Lewandowskiego. Były piłkarz AS Monaco i Torino nie jest fanem załatwiania spraw drużyny w takim stylu.

Pomysł nie wypalił

Niedługo przed wrześniowym zgrupowaniem reprezentacji Polski Robert Lewandowski udzielił wywiadu Mateuszowi Święcickiemu. Kapitan Biało-Czerwonych powiedział komentatorowi Eleven Sports, że w kadrze brakuje osobowości.

UEFA podjęła decyzję. Rosja otrzyma punkty do rankingu UEFA „za darmo” [CZYTAJ]

Kamil Glik w rozmowie z TVP Sport skomentował zachowanie swojego kolegi z reprezentacji. Doświadczony obrońca Cracovii uważa, że publiczne wyciąganie brudów jest kiepską drogą do sukcesu.

– Cóż, jak pokazują wyniki, pomysł z wywiadem nie wypalił do końca. Mecz z Albanią przegrany, z Wyspami Owczymi do 70. minuty nie mieliśmy pewności, że to spotkanie wygramy. Widocznie metoda Roberta Lewandowskiego nie zadziałała. Tyle. Oby ta sytuacja po zmianie selekcjonera się uspokoiła, ustabilizowała. Obyśmy wszyscy grali do jednej bramki – powiedział Kamil Glik w rozmowie z TVP Sport.

– W kadrze kapitanem nie jestem. Byłem nim w klubach, we Włoszech, czy w Monaco, gdzie trzeba było zarządzać mocnymi osobowościami. Jeżeli coś mówiłem do drużyny, to zawsze w szatni. Robert wybrał inną opcję, on jest kapitanem, może decydować o tym, czy poruszać pewne sprawy publicznie, czy wewnątrz drużyny. Jeśli ja rozmawiałem, to zawsze za zamkniętymi drzwiami – dodał obrońca Cracovii.

Źródło: TVP Sport