Kamil Glik docenił Kyliana Mbappe. Jego odpowiedzi mogą nie przypaść do gustu Lewandowskiemu [WIDEO]

Kamil Glik udzielił krótkiego wywiadu dla portalu goal.pl. Obrońca Cracovii odpowiedział na pytania w quizowym formacie. Niektóre odpowiedzi stopera Pasów mogą się nie spodobać Robertowi Lewandowskiemu.
Glik ceni bardziej Mbappe od Lewandowskiego
Kamil Glik w rozmowie z goal.pl odpowiedział na kilka krótkich pytań. Według doświadczonego obrońcy najlepszym przeciwnikiem, z którym spotkał się na boisku, jest Leo Messi. 35-latek wypowiedział się również na temat najlepszego piłkarza, z którym dzielił szatnię.
Co ciekawe, „Glikson” nie wskazał Roberta Lewandowskiego, a Kyliana Mbappe. Ponadto przy pytaniu, o to, kto jest lepszym piłkarzem, również wskazał Francuza. Wiele wskazuje na to, że Glik i Lewandowski nie mają ze sobą najlepszych relacji. Świadczyć mogą o tym m.in. polubienia postów krytykujących „Lewego” na Twitterze czy wypowiedź stopera o słynnym wywiadzie.
Zwycięstwo kadry ponad klub

Dziennikarka zapytała Kamila Glika, co wolałby wygrać – EURO z Polską czy Ligę Mistrzów z klubem. Stoper wskazał sukces z reprezentacją Polski. Dla porównania warto przypomnieć słowa Matty’ego Casha, który wybrał wygraną z Aston Villą w Premier League kosztem triumfu w mistrzostwach Europy z Polską.

Źródło: Goal.pl