Kamery nagrały reakcję Dembele na czerwoną kartkę dla Xaviego [WIDEO]

„RMC Sport” opublikowało specjalny reportaż o niedawno rozgrywanym rewanżu w ćwierćfinale Ligi Mistrzów między FC Barceloną a PSG. Zamieszczono w nim między innymi wybuch Xaviego zakończony czerwoną kartką. Można również zauważyć reakcję Ousmane’a Dembele na tę sytuację. 
Przed nami półfinały Ligi Mistrzów. W ćwierćfinałach odpadł między innymi Arsenal czy Manchester City, ale również FC Barcelona, która mimo zwycięstwa w pierwszym meczu z PSG, w dwumeczu okazała się gorsza. Na własnym stadionie „Blaugrana” odniosła sromotną porażkę – aż 1-4.

Akcja – reakcja

Barcelona nieźle grała w pierwszej połowie rewanżowego spotkania, ale czerwona kartka, którą otrzymał Ronald Araujo zwiastowała kłopoty. Niebezpodstawnie, bo po zmianie stron PSG dochodziło coraz mocniej do głosu. Na domiar złego z ławki wyleciał także Xavi, który był wściekły na sędziego po jednej z decyzji.

– Twoja matka to su*a! Daj z siebie wszystko, twoja matka to su*a! Nie zadzieraj ze mną, człowieku! – krzyczał Xavi, co wyłapały mikrofony na stadionie. 
Choć Xavi „ukradł show”, to uwagę zwraca również reakcja Ousmane’a Dembele. Przechodząc obok wściekłego Hiszpana, który właśnie dostawał czerwoną kartkę, zaczął bić brawo.

Dodaj komentarz