Jakub Moder wraca do gry! Polak znajdzie się w kadrze na dzisiejszy mecz

Jakub Moder jest o krok od powrotu na boisko! Jak podaje Tomasz Włodarczyk, polski piłkarz ma znaleźć się w kadrze meczowej na dzisiejszy mecz rezerw Brighton.

Po raz ostatni Jakub Moder zameldował się na boisku 2 kwietnia 2022 roku. Doznał wówczas kontuzji w meczu Premier League przeciwko Norwich City, która wykluczyła go z gry aż do dziś. Badania wykazały uraz więzadeł krzyżowych. Nikt jednak wówczas się nie spodziewał, że przerwa Polaka od gry potrwa aż ponad półtora roku.

W ostatnich tygodniach regularnie docierały do nas informacje o postępach w rekonwalescencji Jakuba Modera. Ostatnie wieści pojawiły się na początku października. Wówczas media informowały o powrocie Modera do treningów na pełnych obrotach. Od początku października Polak trenuje z resztą zespołu Brighton.

Teraz Jakub Moder jest już naprawdę bliski powrotu do gry. Zanim jednak rozpocznie rywalizację o miejsce w składzie pierwszej drużyny, czeka go gra w rezerwach. Jak podaje Tomasz Włodarczyk, 24-latek może już dziś pojawić się na boisku w oficjalnym meczu. Według przekazanych informacji, Moder ma znaleźć się w kadrze meczowej rezerw Brighton na dzisiejszy mecz z Arsenalem w rozgrywkach Premier League 2. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.


fot. Brighton & Hove Albion

źródło: meczyki.pl

Michał Budzich