Znakomite wieści ws. Jakuba Modera! „Trenuje na pełnych obrotach z pierwszą drużyną”

Wszystko wskazuje na to, że Jakub Moder jest coraz bliższy powrotu na boisko! Polski piłkarz rozpoczął treningi z całą drużyną Brighton.

Na początku kwietnia 2022 roku Jakub Moder nabawił się poważnej kontuzji. Polski pomocnik zerwał więzadła podczas meczu Brighton-Norwich. W przypadku tego typu urazów piłkarze zazwyczaj wracają do gry w ciągu roku. Niestety, przerwa 24-latka okazała się wyjątkowo długo i trwa już półtora roku.

Przez ostatnie miesiące na próżno było szukać dobrych informacji odnośnie stanu zdrowia Jakuba Modera. Pierwsza przełomowa informacja pojawiła się jednak we wrześniu. Wówczas brytyjskie media poinformowały, że Brighton zgłosiło Jakuba Modera do rozgrywek Premier League.

Kolejne dobre informacje przekazał tym razem Tomasz Włodarczyk. Dziennikarz portalu „Meczyki” poinformował, że Jakub Moder trenuje już z całym zespołem Brighton. Jak czytamy, „trenuje na pełnych obrotach”. Ostatnio wziął nawet udział w wewnętrznej gierce. Z niecierpliwością czekamy na powrót 24-latka na boisko.

Jakub Moder rozegrał do tej pory 45 spotkań w barwach Brighton. Dla zespołu Mew zdobył 2 bramki i zanotował 4 asysty.


źródło: meczyki.pl

Michał Budzich