Jak Lech poradzi sobie w Szkocji? Przewidywany skład Kolejorza na mecz z Rangersami

Już dziś o godzinie 21 Lech Poznań powalczy w Glasgow w ramach drugiej kolejki Ligi Europy. Kolejorz będzie musiał sobie poradzić bez kilku kluczowych zawodników.

Kilka dni temu pisaliśmy o sporym osłabieniu Lecha Poznań przed meczem z Rengersami. Do Glasgow z Kolejorzem nie polecieli Pedro Tiba, Jakub Kamiński, Djordje Crnomarković i Bohdan Butko. Wszyscy wymienieni piłkarze nie są w pełni sił, aby wystąpić w spotkaniu z Rangersami.

W dzisiejszym meczu Ligi Europy między słupkami Lecha Poznań zobaczymy Filipa Bednarka. Przebudowie ulegnie za to linia obrony. Na środku obrony pojawią się Rogne z Satką, a na bokach wystąpią Kraweć z Czerwińskim.

Jeżeli chodzi o środek pola to tutaj za wiele się nie wydarzy. Nieobecnego Tibę zastąpi Filip Marchwiński, a pomagać mu będą Ramirez oraz Moder. Tymoteusz Puchacz tym razem pojawi się na boisku w roli skrzydłowego, po drugiej stronie towarzyszyć mu będzie Skóraś, a  szpicy zobaczymy Mikaela Ishaka.

Już za kilka godzin poznamy oficjalne składy na to spotkanie. Zobaczymy czy dziennikarze dobrze przewidzieli zestawienie Lecha na ten mecz.

Kacper Polaczyk