Jacek Góralski zwyzywał użytkownika, który skrytykował go za występ z Kizo

Jacek Góralski nie przebierał w słowach pod swoim postem na Facebooku. W odwecie za krytykę kibiców, piłkarz Wieczystej udzielił ostrej odpowiedzi. 
Defensywny pomocnik jeszcze niedawno grał w reprezentacji Polski, a obecnie jest zawodnikiem III-ligowej Wieczystej Kraków. Do klubu trafił latem, kiedy wygasł jego kontrakt z VfL Bochum. Mimo zainteresowania ze strony klubów z Ekstraklasy 31-latek wybrał ekipę z Małopolski.
„Pato-piłkarzyna-raper”

Decyzja zawodnika była dla kibiców dość szokująca. Ostatnio Góralski jednak ponownie zadziwił kibiców, tym razem dodając nagranie z gościnnego występu na koncercie… rapera Kizo. 21-krotny reprezentant Polski wykonał wspólnie z artystą utwór „Czempion”. Sam „Góral” udostępnił wspomniane wideo na Facebooku, dodając w opisie cytat z refrenu.

– Jedna noga ulica, druga czerwony dywan. Mamo bardzo proszę, wybacz, ale twój syn to bandyta – napisał.

Występ Góralskiego nie spotkał się z aprobatą kibiców. W komentarzach widać wiele negatywnych opinii, które zarzucają zawodnikowi, że ten nie skupia się na treningach i woli robić inne rzeczy. Niektórzy wyzywają go również za to, z kim na scenie wystąpił, pisząc między innymi: „Hiphopolo, Okręgówka i dzieciarnia” czy „Pato-piłkarzyna-raper”.
Sam Góralski nie pozostał wobec drugiego komentarza obojętny. W odpowiedzi nie przebierał w słowach i wulgarnie zwyzywał użytkownika, pisząc:  „J**** ciebie i ciebie”. Nawiązał tym samym do innego numeru Kizo, pt. „Pogo”.

Odpowiedź Góralskiego na komentarze