Ile Neymar wydał na skiny w CS:GO? Znamy wartość ekwipunku Brazylijczyka

Od dłuższego czasu wiemy, iż Neymar w wolnym czasie lubi grać w CS:GO. Oszacowaliśmy, ile Brazylijczyk mógł wydać na skórki w FPS-ie od Valve.

Neymar jest zapalonym graczem CS:GO

Neymar od kilku lat pogrywa w CS:GO, a co jakiś czas nawet streamuje swoją rozgrywkę na portalu twitch. Piłkarz PSG miał w przeszłości przyjemność wspólnej gry z takimi personami jak Fallen, czy FER. Obaj od lat są twarzami brazylijskiej sceny Counter-Strike’a.

Neymar zbanowany na Twitchu! Zaskakujący powód

Ekwipunek Neymara w CS:GO

Portal boop.pl dokładnie przyjrzał się sytuacji Brazylijczyka i przeszukał jego ekwipunek na steamie. Piłkarz ma w zwyczaju układać przedmioty w ten sposób, by te pasowały do siebie kolorystycznie. Dla przykładu, jeśli piłkarz aktualnie ma ustawiony zielony nóż, to rękawice również muszą być w podobnym odcieniu. A jak wszyscy wiemy, nie jest to tania zabawa.

W ekwipunku poza licznymi rękawicami oraz kosami nie brakuje takich klasyków jak M4A4 Howl. Skin do „M-ki” kosztuje obecnie w granicach 9000 dolarów. Poza nią znajduje się również najdroższy skin do AWP – Dragon Lore. Wartość „Smoczej Wiedzy” oscyluje w granicach 4000 dolarów.

Ile kosztują skiny Neymara?

Portal boop.pl podaje, że łączna wartość ekwipunku wynosi ponad 40 000 dolarów. Suma zdecydowanie robi wrażenie.

Michał Budzich