Neymar zbanowany na Twitchu! Zaskakujący powód

Tygodniowego bana na twitchu otrzymał w ostatnim czasie Neymar. Brazylijczyk na jednej z transmisji pokazał numer telefonu swojego kolegi z reprezentacji – Richarlisona. Jak się okazało, był to wystarczający powód, by otrzymać blokadę.

Jedna z gwiazd światowego futbolu – Neymar – nie kryje się ze swoim zamiłowaniem do świata gier. Już kilka lat temu fani Neya mogli go oglądać, gdy ten gra ze swoimi kolegami, a jednocześnie profesjonalnymi graczami Counter-Strike’a jak Fallen, czy coldzera. Na swoim instagramie często publikował posty, jak ogląda swoich rodaków, gdy grają oni o najwyższe cele. Jakiś czas temu założył własne konto twitch, jednak teraz nie jest w stanie on prowadzić transmisji.

W ciągu pierwszych kilku godzin na platformie streamingowej Neymar zdołał zdobyć ponad 400 tysięcy obserwujących. Brazylijczyka na żywo w akcji śledziły za każdym razem dziesiątki tysięcy fanów. Teraz jednak będzie on musiał zrobić sobie krótką przerwę.

Podczas jednej z ostatnich transmisji do piłkarza PSG przedzwonił Richarlison. Neymar pokazał telefon w ten sposób, że oglądający z łatwością ujrzeli numer telefonu jego rodaka. Piłkarz Evertonu w 5 minut otrzymał… 10 000 wiadomości.

– Chłopaki, dostałem bana na twitchu. Jeśli się nie mylę to na 7 dni z powodu „Pigeon” [Richarlison] – przyznał na instastories Neymar.

Jak donoszą zagraniczne media, to był zapewne powód jego 7-dniowej blokady.

Michał Budzich