Harry Kane’a zirytowany sytuacją w Tottenhamie. „Moim celem jest zdobywanie trofeów z drużyną”

Harry Kane udzielił wywiadu telewizji Sky Sports. Napastnik Tottenhamu opowiedział o swojej formie w obecnym sezonie i celach, o które chciałby walczyć. Anglikowi brakuje największych trofeów, przez co odczuwa słodko-gorzkie emocje.

Wyniki były, ale w gablocie pusto

Tottenham przegrał z Manchesterem City w meczu finału Pucharu Ligi Angielskiej. Pomimo niezłych wyników w ostatnich latach (2. miejsce w Premier League, finał Ligi Mistrzów), w gablocie Kogutów wciąż brakuje trofeów.

Chciałby zdobywać trofea

To irytuje największą gwiazdę Spurs, Harry’ego Kane’a. Snajper drużyny z północnego Londynu twierdzi, że zdobywanie trofeów z drużyną jest dla niego największym celem.

– Kiedy po zakończeniu kariery spojrzę wstecz, będę wspominał wszystkie te wydarzenia nieco dokładniej. Ale teraz, dla mnie, jako piłkarza, celem jest zdobywanie trofeów z drużyną. Świetnie mi się gra, ale chcę zdobywać największe klubowe laury. Tymczasem nic takiego nie ma miejsca. To słodko-gorzkie uczucie, ale tak po prostu jest. Niemniej jednak jestem dumny z nagród indywidualnych, to był dla mnie dobry sezon – przyznał Harry Kane w rozmowie ze Sky Sports.

Świetny sezon Kane’a

Bilans 27-letniego Anglika w bieżącym sezonie to 44 spotkania, 31 goli oraz 16 asyst. Portal transfermarkt.de wycenia Kane’a na 120 milionów euro. Umowa napastnika z Tottenhamem obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.

Źródło: Transfery.info, Sky Sports