Grabara: Drągowski? Nie chce mi się o tym gadać

Trzeba Kamilowi Grabarze przyznać, że zagrał bardzo dobre mistrzostwa Europy U-21 i Bartłomiej Drągowski okazał się na nich niepotrzebny. Jak się okazuje – według samego Grabary także. Krótko mówiąc – znowu gra szefa!

Bramkarz Liverpoolu (co by nie mówić) udzielił wywiadu WP, w którym powiedział, że sam dwa lata wcześniej zrezygnował z kadry, ale potem wypowiedź ciekawie rozwinął… „Nasz zespół turnieju nie zwojował, ale nie wiem, co bym czuł, gdybym oglądał występy kolegów w telewizji, a oni wygraliby trzy mecze w grupie. Na pewno byłoby mi przykro. A jak się czuje Bartek? Nie wiem. To jego sprawa.”

A potem na pytanie, czy Drągowski utrzymuje kontakt z kadrą wypalił:  „Nie, nie było kontaktu. Nie chcę mi się za bardzo o tym gadać, bo to nic nie zmieni. Nie ma sensu. Myślałem tylko, że jesteśmy wszyscy ze sobą zżyci i nieważne jaka jest twoja sytuacja w drużynie, to na kadrę przyjedziesz”. Grabara ewidentnie czuje się mocny, ale co w tym dziwnego – w końcu tak czy tak był szykowany do roli pierwszego bramkarza kadry Czesława Michniewicza.

root admin
Śledź mnie