Osimhen zaraził się koronawirusem na imprezie. Gigantyczna kara dla piłkarza Napoli

Zaskakujący jest brak wyobraźni u niektórych piłkarzy. Zawodnicy zdają się czasami zupełnie nie przejmować trwającą pandemią i ignorują otaczającą nas „nową normalność”. Przykład głupoty pokazał tym razem Victor Osimhen.

Bohater najdroższego transferu Napoli w historii od listopada jest kontuzjowany. Nigeryjczyk wrócił po świętach do klubu z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa. W dzisiejszych czasach można się oczywiście zarazić nawet wychodząc na miasto. Inna sprawa, kiedy doprowadzimy do tego z własnej inicjatywy.

Nie inaczej było w przypadku Osimhena. Na Twitterze opublikowano nagranie z imprezy w Lagos, w której uczestniczył  22-latek.l

Zobaczcie sami:

Kara go nie ominęła

Osimhen doczekał się kary za swój wybryk. Nigeryjczyk został ukarany przez Napoli grzywną w wysokości 250 tysięcy euro. Zachowanie 22-latka miało bardzo rozzłościć zarząd oraz samego Gennaro Gattuso.

Nie on jedyny daje zły przykład

W Premier League również mamy do czynienia z brakiem kreatywności. Kyle Walker jakiś czas temu zorganizował imprezę dla 17 piłkarzy z ligi, która finalnie przyniosła ze sobą aż 11 pozytywnych wyników. Wśród imprezowiczów miał być także Jadon Sancho. Więcej możecie przeczytać o tym poniżej:

Fatalny finał imprezy Kyle’a Walkera. Na przyjęciu był także Jadon Sancho