Gavi gwiazdorzył na zgrupowaniu reprezentacji. Koledzy skarżyli się na 18-latka

Niepokojące wieści w sprawie Gaviego przekazuje portal „Relevo”. Z relacji dziennikarzy wynika, że 18-latek miał sprawiać problemy podczas ostatniego zgrupowania reprezentacji Hiszpanii. Koledzy z drużyny mieli być już zirytowani zachowaniem młodego pomocnika. 

Gavi rośnie na bardzo dobrego zawodnika. Już teraz jest jednym z liderów FC Barcelony. W bieżącym sezonie rozegrał dla Blaugrany 37 meczów, w których strzelił 2 gole i dołożył 5 asyst.

Jest także ważnym zawodnikiem w reprezentacji Hiszpanii. Pojawił się na jej ostatnim zgrupowaniu, kiedy „La Roja” wygrała z Norwegią (3-0) i przegrała ze Szkocją (0-2).

Gwiazdorzy?

Dziennikarze „Relevo” alarmują jednak, że w trakcie zgrupowania 18-latek sprawiał kłopoty. Skarżyć się mieli na niego koledzy, między innymi Alvaro Morata, który zwrócił mu uwagę na zbyt ostre wejścia na treningu. Słowa starszego zawodnika przeszły mu jednak koło uszu.

Reszta zespołu oraz sztabu szkoleniowego reprezentacji miała być także niezadowolona, gdy Gavi odmówił rozdawania autografów. Piłkarz wymigał się twierdząc, że boli go głowa. Pod presją 18-latek finalnie zgodził się na spotkanie z kibicami, jednak cała sytuacja wywołała spore zamieszanie.

Zawodnik Barcelony pojawił się na miejscu już po tym, jak inni wyznaczeni zawodnicy (Rodri, Dani Olmo i Jose Gaya) skończyli rozdawać swoje autografy. Z tego powodu kolejka musiała ustawić się ponownie, co nie spodobało się innym piłkarzom. Gavi miał zresztą usłyszeć ich niezadowolenie osobiście.