Ferran Torres chce grać w FC Barcelonie! Guardiola się zgodził, ale postawił warunek

Szykuje się niespodziewany transfer FC Barcelony? Według „Mundo Deportivo” Ferran Torres jest zdecydowany na przenosiny na Camp Nou. Zgodę na finalizację transakcji dał nawet Pep Guardiola. 

Zima w Katalonii zapowiada się intensywnie. Barcelona przez braki finansowe nie może pozwolić sobie na transfery za kilkadziesiąt milionów euro. Mimo to z Blaugraną łączono wielkie nazwiska, między innymi Daniego Olmo czy Raheema Sterlinga.

Temat tej dwójki ostatnio nieco przycichł, zaś do mediów wypłynęła inna, spektakularna wiadomość. Do Barcelony może trafić inny piłkarz Manchesteru City.

Pozostały formalności

Mowa o Ferranie Torresie. 21-latek, według „Mundo Deportivo” jest na tyle pewny, że chce grać w Katalonii, że rozmawiał o tym z Pepem Guardiolą. Szkoleniowiec zezwolił wychowankowi Valencii na powrót do Hiszpanii, ale postawił jeden warunek.

Guardiola oczekuje odpowiedniego porozumienia między klubami. Do rozmów jeszcze nie doszło, jednak Ramiro Aldunate twierdzi, że agent zawodnika jakiś czas temu był widziany w Barcelonie.