Fernando Santos zwiedza ośrodki w Trójmieście. Prawdopodobnie tam będą trenować Polacy

Fernando Santos udał się w podróż po Polsce. Pierwszym kierunkiem Portugalczyka jest Trójmiasto. Nowy selekcjoner reprezentacji Polski odwiedził ośrodek treningowy Lechii Gdańsk. Niedługo później udał się na stadion Arki Gdynia. To tam Biało-Czerwoni mają trenować w przypadku meczu na obiekcie w Gdańsku.

Zapoznanie z terenem

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski nie zagra na Stadionie Narodowym z powodów bezpieczeństwa. Najprawdopodobniej pierwszy mecz eliminacji (przeciwko Albanii, 27 marca – przyp. red.) odbędzie się w Gdańsku.

Robert Lewandowski szczęśliwy po zdobyciu pierwszego trofeum w FC Barcelonie. „Poczułem, że jestem w domu” [CZYTAJ]

W związku z tym Fernando Santos udał się w podróż do Trójmiasta. Już w piątek nowy trener Polaków obejrzy tam spotkanie Lechii Gdańsk z Widzewem Łódź. Przy okazji będzie mógł zapoznać się z obiektem. Wcześniej jednak odwiedził ośrodek treningowy klubu, a następnie pojechał pod stadion Arki Gdynia, o czym poinformował Błażej Łukaszewski z „Meczyków”.

– Fernando Santos wyruszył spod ośrodka treningowego Lechii prosto na stadion Arki Gdynia. Reprezentacja Polski będzie trenować na jednym z tych obiektów, jeśli mecz z Albanią zostanie rozegrany w Gdańsku – przekazał dziennikarz.

Źródło: Twitter