Fernando Santos kończy pracę w Polsce! Przez niespełna rok zarobił kilka milionów

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o zakończeniu współpracy z Fernando Santosem. Portugalczyk spędził w Polsce niespełna rok. Przez ten czas został sowicie wynagrodzony.

Po porażce reprezentacji Polski z Albanią nie musieliśmy długo czekać na reakcję Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie przyszłości Fernando Santosa. W środowe popołudnie polska federacja poinformowała o rozstaniu z Fernando Santosem. Obie strony doszły do porozumienia w sprawie wcześniejszego zakończenia współpracy. Nie wiemy jednak na jakich warunkach.

Fernando Santos został zaprezentowany jako selekcjoner reprezentacji Polski 24 stycznia tego roku. Informacja o zakończeniu pracy Portugalczyka ukazała się 13 września. Daje nam to niespełna 8 miesięcy pracy portugalskiego szkoleniowca. Poprowadził on reprezentację Polski w zaledwie 6 meczach.

Informacje o zarobkach Fernando Santosa ujawnił ostatnio portal „WP Sportowe Fakty”. Bazując na informacjach medialnych Santos miał liczyć na roczne zarobki rzędu 8,4 miliona złotych. Co daje miesięczną pensję na poziomie 700 tysięcy złotych. Według wyliczeń „WP Sportowe Fakty” Santos za okres pracy z reprezentacją Polski zarobił 5,3 miliona złotych. Nie wiemy jednak, na jakich warunkach rozstał on się z PZPN. Wielce prawdopodobne, że polska federacja uzgodniła z nim odszkodowanie z tytułu wcześniejszego zakończenia pracy pomimo obowiązującego kontraktu.


źródło: wp sportowe fakty

Michał Budzich

1 komentarz do “Fernando Santos kończy pracę w Polsce! Przez niespełna rok zarobił kilka milionów”

  1. The 1xBet Promo Code Free guarantees up to 100% bonus. The number of promo codes issued is limited by the terms of the promotion. 1xbet registration promo code After the promotion ends, it will be your turn to issue a new code. The codes are always published on our website as current and valid 1xbet promo codes.

Możliwość komentowania została wyłączona.