Fatalny film o Paulu Pogbie: „Jego największą kompromitacją jest ten dokument”

Pogmentary to serial dokumentalny, który opowiada o Paulu Pogbie. Produkcja nie jest zbytnio udana i zebrała gorsze oceny, niż tureckie seriale.

W zeszłym roku w mediach zaczęto promować produkcję serialu Pogmentary, który opowiada o życiu Paula Pogby. Niedawno ekranizacja ukazała się w portalach streamingowych, a wszyscy ci, którzy na nią oczekiwali, mocno się zawiedli. Serial został oceniony bardzo surowo. Na platformie IMDb, odpowiedniku Filmwebu, przyznano 1 na 10 punktów. Dla porównania turecki serial Iste Bu Benim Masalim otrzymał na tym portalu ocenę 1,2, a produkcja animowana Emotki. Film 3,3.

– Tak gówniany, że IMDB przyznało mu ocenę 1 na 10. Szczerze mówiąc, chyba zasłużył na nią już za samo nadanie mu tak okropnego tytułu – napisał portal joe.co.uk.

Wigry Suwałki rezygnują z gry w II lidze. Powodem problemy finansowe [CZYTAJ]

W serialu również dobrze widać, że Paul Pogba nie identyfikował się z Manchesterem United, którego barwy reprezentował w sezonie 2021/2022.

– Ale niezależnie od tego, czy uważasz, że Pogba spełnił swoją rolę na Old Trafford, czy nie (spoiler, nie spełnił), jego największą kompromitacją jest ten dokument – dodaje joe.co.uk.

Dariusz Mioduski sprzeda Legię? Trwają poszukiwania chętnego na zakup akcji [CZYTAJ]

Kacper Polaczyk