Fatalne wieści dla Arkadiusza Milika. Trener Juventusu potwierdził przykre informacje

Arkadiusz Milik przeżywa nie najlepszy czas w swojej karierze. Piłkarz Juventusu nie może liczyć na regularne występy w drużynie Massimiliano Allegriego. Na domiar złego Włoch potwierdził, że napastnikowi przydarzyła się kontuzja.

30-latek ma spore wahania formy. Strzelił co prawda gola w ostatnim meczu z Atalantą (2-2), ale wcześniej w lidze zaliczył smutną passę aż 18 występów bez bramki. Nierówna forma przełożyła się również na brak powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie. Michał Probierz wolał postawić na Roberta Lewandowskiego, Adama Buksę, Krzysztofa Piątka i Karola Świderskiego.

Uraz

Na tym problemy Milika się jednak nie kończą. Massimiliano Allegri potwierdził, że Polak doznał kontuzji na ostatnim treningu „Starej Damy” i nie wystąpi on w meczu z Genoą.

– Arkadiusz Milik nie zagra w najbliższym meczu, miał mały problem podczas ostatniej sesji treningowej. Po przerwie reprezentacyjnej ponownie ocenimy jego stan – powiedział Allegri.

Więcej szczegółów podał Gianluca Di Marzio. Znany włoski dziennikarz przekazał, że Milik miał doznać kontuzji mięśnia przywodziciela. Jego przerwa od gry może potrwać nawet 15 dni.