Fabrizio Romano z nowymi wieściami o Piotrze Zielińskim. „Al-Ahli czeka na decyzję Napoli”

 

Fabrizio Romano przekazał nowe informacje w sprawie Piotra Zielińskiego. Włoski dziennikarz w rozmowie z Meczykami poinformował o potencjalnej kwocie za polskiego pomocnika SSC Napoli.

Co z przyszłością Zielińskiego?

Media od kilku dni hucznie informują o potencjalnym transferze gwiazdy reprezentacji Polski do ligi saudyjskiej. Mowa o Piotrze Zielińskim, który nie mógł porozumieć się z SSC Napoli w sprawie przedłużenia kontraktu, który wygasa wraz z końcem czerwca 2024 roku.

Adam Hlousek naprawia błędy z przeszłości. „Robię, co w mojej mocy, aby zarobić i oddać pieniądze” [CZYTAJ]

Według Fabrizio Romano pomocnik Biało-Czerwonych może odejść do Al-Ahli. Jego alternatywą jest Marcos Llorente z Atletico Madryt. Włoski ekspert od informacji transferowych przekazał te wiadomości w programie „Okno Transferowe” na antenie Meczyków.

– Al-Ahli czeka na decyzję Napoli ws. Piotra Zielińskiego. Gdyby nie udało się jednak ściągnąć Polaka, to jego alternatywą jest Marcos Llorente z Atletico Madryt. Zieliński jest otwarty na transfer do Arabii Saudyjskiej. Kwota – ze wszystkimi bonusami – powinna wynieść od 25 do 30 mln euro – powiedział Fabrizio Romano.

– Czy są jakieś szanse na jego pozostanie w Napoli? Myślę, że są niewielkie, ale włoski klub twardo negocjuje – z nimi nigdy nic nie wiadomo – dodał dziennikarz.

Źródło: Meczyki.pl, Fabrizio Romano