Dzieci Messiego świętowały gola razem z nim. Nagranie podbija internet [WIDEO]

Leo Messi w sobotę znowu wrócił na usta wszystkich kibiców. Argentyńczyk zaliczył dublet, a jego drugi gol był szczególnej urody. 33-latek trafił do siatki z rzutu wolnego, a hitem stała się reakcja jego dzieci na to trafienie.

FC Barcelona łatwo ograła Granadę 4-0 w 18. kolejce La Liga. Zwycięstwo Blaugranie zapewnili Antoine Griezmann i Leo Messi. Obaj panowie zanotowali po dublecie, jednak to o Argentyńczyku było po meczu najgłośniej.

33-latek zawdzięcza to swojemu sprytowi, którym popisał się przy drugim golu. W 42. minucie skrzydłowy pięknie przymierzył z rzutu wolnego uderzając po ziemi, czym kompletnie zaskoczył bramkarza Granady.

Co ciekawe, po spotkaniu nie mówiono najwięcej o samej bramce Messiego, ale o jego synach. Internet obiegło bowiem nagranie, na którym chłopcy celebrują trafienie razem ze swoim ojcem.

Dla 33-latka w tym sezonie był to 10 i 11 gol w La Liga. Oprócz tego w rozgrywkach ligowych dołożył 4 asysty. Licząc wszystkie zmagania Messi ma na koncie 21 występów, 14 bramek i 6 ostatnich podań.