Dyrektor sportowy Napoli potwierdza negocjacje z Marsylią. Milik blisko odejścia

Dyrektor sportowy Napoli potwierdził negocjacje z Olympique Marsylią! Arkadiusz Milik coraz bliżej przenosin do Francji.

Od kilku dni pojawiają się informacje o potencjalnym transferze Arkadiusza Milika. Polak początkowo miał odrzucić ofertę Marsylii, w celu przeniesienia się do Juventusu latem po wygaśnięciu kontraktu z Napoli. Wszelkie informacje z prasy wskazują jednak na to, że napastnik trafi do Ligue 1.

Oficjalne potwierdzenie

Dyrektor sportowy neapolitańskiego klubu rozwiał wszelkie wątpliwości związane z rozmowami z Francuzami. Ze słów Christiano Giuntoliego w Sky Sports jasno wynika, że obydwa zespoły są w kontakcie. Niebawem przyszłość Milika ma zostać oficjalnie wyjaśniona.

– Arkadiusz Milik do OM? Jesteśmy w trakcie rozmów i wkrótce podejmiemy decyzję – Powiedział Włoch.

Przypomnijmy, że Napoli finalnie zaakceptowało ofertę 8 mln euro za polskiego napastnika. Co więcej, Aurelio De Laurentiis miał sobie zapewnić bonusy w postaci kolejnych trzech milionów w przyszłości. Mówi się także o 30 proc. dla Napoli z kolejnego transferu 26-latka.

Aktualny klub Milika i tak mocno zszedł z ceny. Wcześniej za Polaka żądano nawet 18 mln euro. Między innymi ta kwota spowodowała zerwanie negocjacji z Atletico Madryt. Hiszpanie szukali bowiem tańszej opcji.