Dumfries trzyma Hernandeza na łańcuchu… Skandaliczny transparent podczas fety Interu [WIDEO]

W niedzielę piłkarze Interu celebrowali zdobyte kilka dni temu mistrzostwo Włoch. Podczas fety nie zabrakło pstryczków dla największych rywali, czyli Milanu. Pokazano między innymi transparent, który wprost ośmieszał piłkarza „Rossonerich”. 
Już w ubiegły poniedziałek Inter Mediolan był pewny mistrzostwa Włoch. „Nerazzurri” kompletnie zdominowali ligę i zostawili rywali daleko w tyle. Drugi w tabeli AC Milan miał aż dziewiętnaście punktów straty do Interu.

Choć kwestia mistrzostwa została rozstrzygnięta, to z fetą z tej okazji wstrzymano się do niedzieli. Pod koniec minionego weekendu odbyła się wielka celebracja z okazji wygrania Serie A.

Pstryczki

W trakcie fety nie zabrakło oczywiście sporej ilości „strzałów” w kierunku wspomnianego Milanu, który jest największym rywalem Interu od lat. Internet obiegły zdjęcia transparentu, jaki Denzel Dumfries otrzymał od kibiców. Przedstawiono na nim Holendra, który trzyma na łańcuchu psa… z głową Theo Hernandeza.
Dumfries nie wydawał się jednak szczególnie zniesmaczony otrzymanym transparentem. Wręcz przeciwnie. Eksponował go przed tłumem z radością, co doskonale widać na zdjęciach oraz nagraniach, które szybko obiegły media społecznościowe.

Inter był w tym sezonie lepszy od całej stawki ligowej, w tym od Milanu, którego zostawił daleko w tyle. Wygrał dwukrotnie derby Mediolanu, najpierw rozbijając rywali 5-1, zaś w rewanżu w rundzie wiosennej, 2-1. Wspomniany transparent nawiązuje prawdopodobnie do drugiego spotkania, gdzie doszło do przepychanki między Dumfriesem a Hernandezem. Obaj piłkarze wylecieli wówczas z boiska.

Dodaj komentarz